kurs wózka widłowego katowice

kurs wózka widłowego
kursy BHP
kurs suwnice

FIRMA SZKOLENIOWA
Będzin ul. Boleradz 2
Katowice Śląsk

KURSY na WÓZKI WIDŁOWE

JEZDNIOWE, NAŁADOWNE, PROWADZONE
Szkolenie operatorów wózków widłowych

Szkoleniem operatorów wózków widłowych (jezdniowych) zajmujemy się już od 10 lat. Kadra instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne i pedagogiczne, co przekłada się na łatwą i bezstresową naukę jazdy wózkami. Posiadamy własną Komisję Egzaminacyjną i egzamin przeprowadzamy w ośrodku lub u klienta.

NASZE UPRAWNIENIA

Szkolenia prowadzimy na podstawie CERTYFIKATU Ministerstwa Gospodarki Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach Nr rej. 17/IN-WYKŁ. 43/2005 uprawniający do prowadzenia kursów i wystawiania odnośnych zaświadczeń. Posiadamy również program szkolenia Nr 959/VI/2005 zarejestrowany przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Ministerstwa Gospodarki. Uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

UPRAWNIENIA DLA OPERATORÓW

Wydane uczestnikom uprawnienia są bezterminowe i dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych (widłowych) z napędem silnikowym. Wydajemy również uprawnienia dotyczące bezpiecznej obsługi-wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych – bez dodatkowych opłat !!! Na życzenie uczestników wydajemy również uprawnienia w j. angielskim honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS !!!

Szanując czas każdego uczestnika kursu zajęcia prowadzone są w systemie ciągłym, to znaczy - osoby pracujące lub uczące się umawiają się z instruktorem indywidualnie w terminach dla nich dogodnych.
Szkolimy również w godz. popołudniowych nawet do godz. 20oo
oraz w soboty.
System nauczania praktycznego jaki wprowadziła nasza kadra instruktorów sprawi, iż każdy uczestnik (nawet ten który nie jeździł wcześniej żadnym pojazdem) poczuje się pewnie i szybko nauczy się obsługiwać wózek widłowy.

PROGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie prowadzimy na terenie i z wykorzystaniem parku maszynowego zleceniodawcy, co w sposób istotny pozwala zredukować koszty wyszkolenia przeszłych kierowców - operatorów
 

Ceny kursów

1Szkolenie operatorów wózków jezdniowych
wraz z wymianą butli
300 zł
2Szkolenie z zakresu wymiany butli gazowej przy wózkach zasilanych gazem50 zł

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zgłoszenia kandydatów:
tel. 032/360 31 74
kom. 0501 469 204


kom.: 501 469 204

certyfikat na szkolenia BHP

 
Szkolenia BHP ● Kursy na wózki widłowe ● Ocena ryzyka zawodowego ● HDS'y i suwnice ● Szkolenia PPOŻ ● Katowice Śląsk ● Polecamy