FIRMA SZKOLENIOWA
Będzin ul. Boleradz 2
Katowice Śląsk

kurs wózka widłowego
kursy na wózki widłowe
jezdniowe, naładowne, prowadzone

kurs wózka widłowego katowice
tel.:501 469 204

KURSY na WÓZKI WIDŁOWE

JEZDNIOWE, NAŁADOWNE, PROWADZONE
Szkolenie operatorów wózków widłowych

Szkoleniem operatorów wózków widłowych (jezdniowych) zajmujemy się już od 10 lat. Kadra instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne i pedagogiczne, co przekłada się na łatwą i bezstresową naukę jazdy wózkami. Posiadamy własną Komisję Egzaminacyjną i egzamin przeprowadzamy w ośrodku lub u klienta.

NASZE UPRAWNIENIA

Szkolenia prowadzimy na podstawie CERTYFIKATU Ministerstwa Gospodarki Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach Nr rej. 17/IN-WYKŁ. 43/2005 uprawniający do prowadzenia kursów i wystawiania odnośnych zaświadczeń. Posiadamy również program szkolenia Nr 959/VI/2005 zarejestrowany przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Ministerstwa Gospodarki. Uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

UPRAWNIENIA DLA OPERATORÓW

Wydane uczestnikom uprawnienia są bezterminowe i dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych (widłowych) z napędem silnikowym. Wydajemy również uprawnienia dotyczące bezpiecznej obsługi-wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych – bez dodatkowych opłat !!! Na życzenie uczestników wydajemy również uprawnienia w j. angielskim honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS !!!

Szanując czas każdego uczestnika kursu zajęcia prowadzone są w systemie ciągłym, to znaczy - osoby pracujące lub uczące się umawiają się z instruktorem indywidualnie w terminach dla nich dogodnych.
Szkolimy również w godz. popołudniowych nawet do godz. 20oo
oraz w soboty.
System nauczania praktycznego jaki wprowadziła nasza kadra instruktorów sprawi, iż każdy uczestnik (nawet ten który nie jeździł wcześniej żadnym pojazdem) poczuje się pewnie i szybko nauczy się obsługiwać wózek widłowy.

PROGRAM SZKOLENIA:
  • Typy stosowanych wózków jezdniowych
  • Budowa wózka
  • Czynności operatora przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
  • Czynności operatora w czasie pracy wózkami
  • Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
  • Wiadomości z zakresu bhp
  • Praktyczna nauka jazdy i manewrowania osprzętem wózków
  • Szkolenie z zakresu bezpiecznej obsługi-wymiany butli gazowych
  • Wiadomości o Dozorze Technicznym

Szkolenie prowadzimy na terenie i z wykorzystaniem parku maszynowego zleceniodawcy, co w sposób istotny pozwala zredukować koszty wyszkolenia przeszłych kierowców - operatorów
 

Ceny kursów

1Szkolenie operatorów wózków jezdniowych
wraz z wymianą butli
300 zł
2Szkolenie z zakresu wymiany butli gazowej przy wózkach zasilanych gazem50 zł

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zgłoszenia kandydatów:
tel. 32/360 31 74
kom. 501 469 204

Szkolenia BHP ● Kursy na wózki widłowe ● Ocena ryzyka zawodowego ● HDS'y i suwnice ● Szkolenia PPOŻ ● Katowice ● Śląsk ● Polecamy